magic-face-mf-860-mf-yuz-tanima-sistemleriPdks, personel devam kontrol sistemlerinin kısaltmasıdır. Bu sistemler, personel takip etmek amacıyla kullanılmaktadır. Personel devam kontrol programı ile uyumlu olarak kullanılan bu sistemlerde tercih edebileceğiniz 3 farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bu cihazlar; yüz tanıma cihazı, parmak izi tarama cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Hangi cihazın tercih edileceği tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte tabi ki güvenlik için tercih edebileceğiniz farklı cihaz modellerimiz de bulunmaktadır.

Yüz tanıma cihazları genellikle personel takip etmek için kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, kişilerin eşsiz ve benzersiz olan yüzlerini okuyarak geçiş yapmalarını sağlamaktadır. Yüz tanıma cihazlarında kayıt kapasiteleri her cihazda farklı özellik göstermektedir. Bu da personel takibi için istediğiniz kayıt kapasitesine ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu cihazların pek çok modelinde parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilme özelliği de bulunmaktadır. Kullanımları da bir o kadar basittir.

Parmak izi pdks cihazları ise eşsiz ve benzersiz olan parmak izi teknolojisini kullanılırlar. Bu teknoloji sayesinde işletmenize giriş ve çıkış yapacak olan personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması yapması mümkün değildir. Bu şekilde de geçiş yaparken yanlış bir takip işlemi de gerçekleştirilmemiş olacaktır. Üstelik Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Magic Pass parmak izi pdks cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. Parmak izi pdks cihazının yanı sıra bir de kartlı pdks cihazları bulunur. Bu cihazlar da kart teknolojisi ile tanıma yaparlar. Kullanımları oldukça basit olup kartları 8 ile 10 mesafeden okuyabilmektedir. Strike kartlı pdks cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için de oldukça uygun fiyatlıdır. Satın almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz!