PERKOTEK Kurumsal Kimlik Hakkında

1995 yılında başlayan sektör tecrübesi, zaman içerisinde kurumsal kimlik kazanımı, yaygın satış ve servis noktası ağı ve de zengin ürün portföyü ile günümüzde sektörünün en çok tercih edilen firması haline gelen PERKOTEK.
Sektörünün eksiğini teşhis eden ve müşteri taleplerini doğru yorumlayan firmamız, 16 firmanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Kontrol ve takip gerektiren birçok alanda çözümlerimiz bulunmakta olup başlıcaları; personel takip sistemi, turnike sistemleri, otopark bariyer sistemleri, metal üst arama dedektörleri, mağaza ürün koruma sistemleri, kartlı – parmak izli ve yüz tanımalı geçiş kontrol sistemleri, kart yazıcılar, bekçi tur kontrol sistemleri, yemekhane takip sistemleri, üye takip sistemleri vede okul öğrenci takip sistemleridir.
PERKOTEK’i sektöründeki diğer firmalardan ayıran temel özellikler ise şüphesiz kendi donanımlarını ithal etmesi ve kendi yazılımlarını geliştirmesidir. Standart özelliklere sahip paket sistemler ile firmaların temel ihtiyaçlarına cevap verirken, customize edilen butik projelerle firmaların tam aradıkları niteliklere de cevap verilebilmektedir.
Firmamızın ithalat yönünün güçlü olmasının dışında, üretim ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla yerli üretimlerini de başlatmış ve bir çok ürünü kendi bünyesinde imal etmektedir. Yaklaşık 8.000 mt2 alana sahip yeni plazasının inşaatını bitiren firmamız, daha geniş çalışma ortamı, daha fazla depolanabilir alan ve daha kolay ulaşım lokasyonu için basın ekspress yolunu tercih etmiştir.
Başarıda temel doktrinlerimiz;  araştırmak, doğru olanı bulmak ve doğru uygulamak olup bu prensipler ile eğittiğimiz personellerimizin hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktayız. 100.000’i aşkın memnun müşteri referansımız, bize olan güveni ortaya koymakla birlikte, sorumluluk ve iş motivasyonumuzun süreklilik arz etmesini sağlamaktadır.