perkotek-parmak-izi

Magic Pass Parmak İzi Okuyucu Fiyatları

Magic Pass parmak izi okuyucular, günümüzde özellikle personel takibi yapmak amacıyla oldukça sık kullanılmakta olan cihazlardır. Bunun nedeni benzersiz ve eşsiz olan parmak izini kullanıyor olmasıdır. Parmak izinin ne olduğundan bahsedelim. Parmak izi, her insanda farklı bir algoritmaya sahiptir. Kişilerin tanınmasını sağlamaktadır. Bu iz, her insanın parmağında farklılık göstermektedir. Şöyle ki; bir insanın on parmağında da parmak izi aynı değildir. Bu da güvenilir bir takip işlemi yapabilmenizi sağlamaktadır. Bir cihaza dilerseniz bir kişinin on parmağını da kayıt edebilirsiniz. Kesik, çizik veya parmakta tahriş olma gibi durumlar söz konusu olduğunda, geçiş yapmak için diğer parmaklardan biri kullanılabilmektedir.

Magic Pass parmak izi okuyucular ile personel takip edilmesinin yanı sıra aynı zamanda yemekhane takibi, öğrenci takibi, üye takibi ve minibüs takibi de yapılabilmektedir. Her türlü program ile uyum içerisinde kullanacağınız parmak izi terminalleri, kartlı ve şifreli geçişe de olanak tanımaktadır. Bu da her cihazın kapasitesinin artış göstermesini sağlamaktadır. Sesli ve Türkçe olarak geri bildirim yapan parmak izi cihazlarında zil çaldırma özelliği de bulunur. Zil çaldırması sayesinde zilin belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kişilerin toplu olarak hareket etmesi sağlanılabilmektedir. Parmak izi okuyucuların tcp-ıp, rs232, rs 485 ve usb memory disk ile bilgisayar yapan farklı modelleri bulunur. Bu modeller genellikle ihtiyaca uygun çözüm için üretilmiş olsa da cihazların şıklığından asla ödün verilmemiştir. Cihazların, kullanacak olduğunuz alanlara uyum sağlaması düşünülmüştür.

Magic Pass parmak izi okuma sistemleri ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik vermek mümkündür. Turnikelere tetik vermek için cihazların turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izinin tanımlanması gerekir. Parmak izi tanımlamasından sonra da geçiş yapmak için parmak izi cihazın sensörüne okutulduğunda turnikenin kolu kolayca açılarak geçişe olanak tanınacaktır. Siz de parmak izi cihazları ile geçişleri kontrol altına almak istemez misiniz? Magic Pass terminallerin Türkiye distribütörü olduğumuz için çok uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız. Zaman kaybetmeden satın alın!