Xray Cihazları

Xray cihazları x ışını teknolojisi ile organik ve inorganik cihazların görüntülenmesini sağlar, yüksek güvenlikli binalarda, havaalanlarında, emniyet güçleri binalarında, alışveriş merkezlerinde, işyerlerinde,  plazalarda güvenliği sağlamak için kullanılmaktadır. Sıkça karşılaşmaktayız. Çanta paket içindeki metal ve metal olmayan plastik patlayıcı narkotik ürünleri gibi ürünleri de görüntüleyebilirsiniz. Xray cihazları bilgisayar ile çalışır. On binlerce fotoğraf saklama kapasitesi vardır. Monitörden anlık incelemede sağlanır. Görüntüde arka araya olan duran sıkıca sarılmış çanta paket bile olsa içindeki maddeleri ayrı ayrı renklerde görüntülenerek seçilmektedir. Güvenlik konusunda son yılların en büyük buluşlarındandır. Bıçak, silah, patlayıcı madde,  diğer kesici ve zarar verici maddeleri monitörden izleyen operatör anlık olarak kontrol edebilmektedir. Ayrıca kayıtta yapmaktadır. Güvenlik ihlali durumunda geriye dönük kontrol ve araştırma yapılabilir. X ışınları maddelerin atomlarına etki ettiğinden metal olmayan patlayıcı ve zehir gibi insan hayatına kasteden maddelerinde serbest dolaşımını engellemiş oluruz. Bu maddelerde operatörün gözünden bile kaçmış olsa alarm vererek uyarır.  Mobil dizayn edilmiştir ve taşıması, montajı kolaydır. Ethernet girişi olduğundan tüm ağ yapısında uygun olarak bilgisayar üzerinden kontrol sağlayabiliriz. Her ne kadar x ışınları zararlı olsalar dahi özel yalıtımlı plakaları sayesinden kullanan ve kontrolden geçen kişiye radyoaktif zararı bilimsel olarak gözükmemektedir.  Gürültüsüz çalışmaktadır. Her türlü doğal sıcaklı ve soğukluk ortamlarında çalışabilmektedir.

secuda-5030-c-plus-xray-bagaj-arama-cihazi            secuda-5030-a-plus-xray-bagaj-bavul-canta-arama-cihazi             secuda-6040-b-xray-bagaj-tarama-cihazi           secuda-8065-bagaj-bavul-arama-x-ray-cihazi           secuda-6550-x-ray-bagaj-tarama-dededektorleri-perkotek

Sevdikleriniz için x ray i seçin

Son zamanlarda dünyada artan güvenlik tehditleri, dünyanın birçok noktasında stratejik binalara halkın ortak kullanım havaalanı alış veriş merkezi gibi psikolojik etkisi yüksek yoğun kalabalık yerler seçilmektedir. Dünyanın birçok noktasında bu durumlarda insanların can sağlığının korunması için x ray cihazları kullanılmaktadır. Tünel tipi x ray cihazlarından yüzlerce kiloluk paket ve çantaları bile geçişini yapıp kontrol edebiliriz. Ayrıca kontrol ederken fotoğraflarını çektiği gibi isterse operatör şüphelenirse x ray cihazını da durdurabilir.  Daha dikkatli odaklanarak kontrol edebilir. Metal olmayan narkotik maddeleri de tanımlı atom numarasından tanıyarak uyarı alarm vermektedir. Ailemizle arkadaşlarımızla sık olarak kamuya açık alanlarda xray cihazlarıyla korunuruz. Güvenli bir teknolojidir her ilerleyen gün farklı model ve özellikte çıkmaktadır. Teknolojisi üzerinde çalışılmaktadır. Daha mobil ve daha hassas olması için çalışılmaktadır. Xray ile sevdiklerinizi koruyun.