Xray Cihazı Fiyatları

Xray cihazı x ışını göndererek maddeleri tanımlama yapar monitörleri sayesinde görüntüyü çeşitlerine göre renkli ve renksiz şekilde ekrana ayırt edilebilir şeklinde getirir. Zarflar, çantalar, büyük paketler, dış kaplaması metal, plastik, deri vb. Madde ile kaplanması bir şey değiştirmez, tüm içindeki malzemeleri görebiliriz ayrıntı şekilde, silah gibi ateşli silahlar, bıçak gibi kesici aletler, metal olmayan plastik patlayıcılar, el yapımı patlayıcılar gibi patlayıcıları atom numarası üzerinden bulur ve alarm verir. Narkotik ürünleri de atom numaraları üzerinden alarm vererek mükemmel koruma sağlar. Bundan dolayı yüksek güvenlikli binalarda, havaalanlarında, emniyet güçleri binalarında, alışveriş merkezlerinde, işyerlerinde,  plazalarda güvenliği sağlamak için kullanılmaktadır. X ray cihazı bilgisayar ile çalışır. Yüksek boyutlu yüzbinlerce fotoğraf saklama kapasitesi vardır. Monitörden anlık incelemede sağlanır. Görüntüde arka araya olan duran sıkıca sarılmış içinde fazla malzeme bulunan çanta paket bile olsa içindeki maddeleri ayrı ayrı renklerde görüntülenerek seçilmektedir. Güvenlik konusunda olmazsa olmaz vazgeçilmez bir cihazdır.  Bıçak, silah, patlayıcı madde,  diğer kesici ve zarar verici maddeleri monitörden izleyen operatör anlık olarak kontrol edebilmektedir. Ayrıca kayıtta yapmaktadır. Güvenlik ihlali durumunda geriye dönük kontrol ve araştırma yapılabilir. X ışınları maddelerin atomlarına etki ettiğinden metal olmayan patlayıcı ve zehir gibi insan hayatına kasteden maddelerinde bu modellerin giriş çıkışını engelleriz. Bu maddelerde operatörün gözünden bile kaçmış olsa alarm vererek uyarır.  Mobil dizayn edilmiştir, taşıması, montajı kolaydır. Ethernet girişi olduğundan tüm ağ yapısında uygun olarak bilgisayar üzerinden kontrol sağlayabiliriz. Her ne kadar x ışınları zararlı olsalar dahi özel yalıtımlı plakaları sayesinden kullanan ve kontrolden geçen kişiye radyoaktif zararı bilimsel olarak gözükmemektedir.  Gürültüsüz çalışmaktadır. Normal şartlar altındaki sıcak ve soğuk havalarda çalışabilir. 220 v akım ile çalıştığından ekstra altyapı maliyetine ihtiyaç duymaz. Boyutuna göre taşıma ve tekrar kurulum kolay olduğundan yer değişimi kolaydır. Xray Cihazı Fiyatları da oldukça uygundur.

secuda-8065-bagaj-bavul-arama-x-ray-cihazi           secuda-5030-c-plus-xray-bagaj-arama-cihazi            secuda-5030-a-plus-xray-bagaj-bavul-canta-arama-cihazi            secuda-6040-b-xray-bagaj-tarama-cihazi           secuda-6550-x-ray-bagaj-tarama-dededektorleri-perkotek

X-Ray’i keşfedin!

Dünyanın birçok noktasında güvenlik amaçlı olarak güvenilerek kullanılan kendini kanıtlamış cihazlardır. Artan güvenlik tehditleri, birçok noktada stratejik binalara halkın ortak kullanım alanları, havaalanı alış veriş merkezi gibi psikolojik etkisi yüksek kalabalık yerler seçilmektedir. Can sağlığının korunması için x ray cihazları kullanılmaktadır. Boyutuna göre x ray cihazlarından 100 ler ce kiloluk paket ve çantaları taraması yapıp geçişini yapıp kontrol edebiliriz. Ayrıca kontrol ederken fotoğraflarını çektiği gibi isterse operatör şüphelenirse x ray cihazını da durdurabilir.  Daha dikkatli odaklanarak kontrol edebilir. Metal olmayan narkotik maddeleri de tanımlı atom numarasından tanıyarak uyarı alarm vermektedir. Farkında olmasak ta hayatımızı kolaylaştıran cihazlardır. Tatile giderken zorlularla hazırladığımız büyük valizlerimizi çantalarımızı x ray cihazı olmasa havaalanları gibi noktalarda açılması inanılmaz bir yoğunluk yaşamasına sebep olur. Ayrıca kişisel eşyaların görünmesi durumu da hoşumuza gitmeyecek bir konu, alışveriş merkezi girişleri gibi yoğun yerlerde daha fazla yoğunluğa sebep olur. Kullanışlı ve hayatını kolaylaştıran bir ürün olmasına karşın fiyat olarak farklı modelleri mevcut her bütçeye uygun fiyatları ile xray cihazı ile tanışmak için bizi ziyaret edebilirsiniz. Xray Cihazı Fiyatları için web sitemizin iletişim bölümünden bize mail iletebilirsiniz.