Üst Arama Dedektörü

Üst arama dedektörü sayesinde firmanızda, hava alanlarında, emniyet birimlerinde oteller gibi birçok yerde kullanılan bir dedektör. Üst arama dedektörü sayesinde hava yolarında giriş yaparken rahatlıkla kişilerin üstünü arayabilir ve giriş ve çıkışlarını kontrol altına alabilirsiniz bu sayede hava yolarında ya da emniyet güçlerinde şüpheli paket ya da kişilerin üstünü rahatlıkla arayabilir ve bu sayede oluşabilecek her türlü tehlikelere karşı önlem alabilir. Üst arama dedektörü sayesinde firmanızda giriş ve çıkışları kontrol edebilir firmanıza herhangi bir bomba ya da tehlikeli maddelere karşı önlem alabilir bu sayede şirketinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Üst arama dedektörü taşınması kolay olması ve yaygın olarak kullanılması sayesinde tercih edilmekte bu sayede kolaylıkla üst araması yapabilir ve dışardan gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı önlem alabilirsiniz. Üst dedektörleri aynı zamanda boy dedektörleri sayesinde giriş ve çıkışlarda kişilerin üstlerini kolaylıkla arayabilirsiniz. Boy dedektörleri hassasiyet ayarları sayesinde giriş ve çıkışlarda uygulanacak hassasiyet ayarlarını ayarlayabilir ve bu sayede rahatlıkla giriş ve çıkışlarını kontrol altına alabilirsiniz.

secuda-sec-100-kapi-tipi-metal-ust-arama-dedektoru-bigger           secuda-kapi-tipi-metal-ust-arama-dedektoru-bigger            secuda-sec-600-kapi-tipi-metal-ust-arama-dedektor-bigger           arac-alti-arama-aynasi-bigger            dedektor-icin-esya-sehpasi-bigger

Üst arama dedektörü ile tehlikelere son

Üst arama dedektörleri sayesinde giriş ve çıkış yapılan önemli yerlerde herhangi bir tehlikeye karşı önlem alabilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Üst arama dedektörü sayesinde kişilerin girişlerde üstünü aratmaması gibi bahanelere karşı önlem alabilir ve üzerinde ne gibi tehlikeli madde, bomba silah gibi tehlikeli aletleri önceden anlayabilir ve müdahale edebilirsiniz. Boy dedektörü sayesinde kişilerin giriş ve çıkışlarını kontrol altına alabilir ve üzerinde ne gibi maddeler bulunduğunu verdiği sinyaller sayesinde anlayabilir ve müdahalede bulunabilirsiniz. Boy dedektörlerin hassasiyet ayarlarını ayarlayabilir bu sayede kişilerin giriş ve çıkışlarında ayarladığınız hassasiyet ayarlarına göre geçişlerinde üzerindeki maddeleri tespit edebilir ve müdahale edebilirsiniz. Boy dedektörleri altı bölgeye ayrılma özelliği sayesinde giriş ya da çıkışlarda hangi bölgede tehlikeli madde taşıdığını bulabilir ve bu sayede ön müdahalede bulunabilirsiniz. Üst arama dedektörleri kullanımı yaygın olmasının yanında kullanımı da kolay olan bir ürün. Üst arama dedektörleri taşıma konusunda da kolay ve maliyet konusunda uygun olan cihazlardır.