magic-face-mf-830-yuz-tanima-sistemiPersonellerin giriş çıkışlarını fazla mesailerini, izinlerini, avanslarını, geç gelme devamsızlık gibi hareketlerini görebilmek için birçok farklı sistem bulunmaktadır.   Bu sistemlerin başında parmak izi cihazları, kart okuyucu cihazlar, şifre okuyucu cihazlar ve yüz tanıma cihazları gibi cihazlar gelmektedir. Bu cihazların tamamı personellerin giriş çıkış hareketleri ve maaş hesaplarını yapmak için kullanılmaktadır. Personel takip sistemleri küçük büyük bütün firmalar için hayati önem taşımaktadır. Personel takip sistemlerinden önce personellerin giriş çıkış hareketleri elle tutulmaktaydı, daha sonra bilgisayar ortamında ofis programlarında takip edilse de bu çok sağlıklı değildir. Personel takip sistemleri, bütün Windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Çoklu kullanıcı desteği sayesinde birden fazla bilgisayara kurularak takip işlemi yapılabilmektedir.

Parmak izli personel takip sistemi ile personellerinizi takip ederken aynı zamanda güvenli ortamlar da elde edeceksiniz. Üstelik parmak izi sistemlerinin kayıt kapasiteleri farklılık gösterdiği için personel sayınız her ne olursa olsun kendinize uygun bir çözüm bulabilirsiniz. Aşağıda firmamızın satışa sunduğu parmak izi cihazları listelenmiştir. Yüz tanıma cihazları, yüksek çözünürlüklü kameraları ile personel takibi yapmanızı sağlar. Bu cihazlara yüzünüzü göstermek, sizi tanıması için yeterli olacaktır. Personel takip programı ile bile kullanacağınız yüz tanıma terminalleri ile personellerinizin ay sonları maaş hesaplamalarını daha basit bir şekilde yapabilmeniz mümkündür! Kartlı personel takip sistemleri ile tüm takip yazılımlarını uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kartların üzerine kart baskı yazıcıları ile baskılar yaparak aynı zamanda tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz! Kartlı personel takip sistemi cihazlarının da kayıt kapasiteleri farklı olduğu için personel sayınız ne olursa olsun, kendinize uygun bir çözüm bulmak mümkündür!

Personel takip etmenin önemi çok fazladır. Personelleri takip ederken aynı zamanda adaletli bir şekilde ve güvenilir bir şekilde yapılması oldukça önemlidir. Personel takip sistemini kullanan kişiler bu cihazlardan herhangi birine kaydedilebilir ve daha sonra bu kişiler sabah giriş akşam çıkış ya da ara molalarda bu cihazlara okutma yaparak giriş çıkışlarını yapabilirler. Bir personel takip sistemi ortalama olarak 3000 personel kaydına izin verir ve hafızasında ortalama olarak 100.000 adet giriş çıkış bilgisi tutar. Cihazların menüsünün Türkçe olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kurulumları oldukça basittir. İhtiyaç duyulması halinde birden fazla cihaz kullanılabilir ve bir cihaza kaydedilen kişileri diğer cihazlara da tek tuşla aktarabilirsiniz. Personel takip sistemleri otomatik mail atma, otomatik yedek  alma özelliğine sahiptir. Port desteği sayesinde farklı lokasyonlardan da cihaz ya da programa erişim olanağı sağlar.