magic-pass-22000-id-kamerali-parmak-izi-okuma-sistemiParmak izi okuyucu, çok geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları okullar, fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, alışveriş merkezleri, işletmeler, plazalar ve holdingler olarak çoğaltılabilmektedir. Günümüzde genellikle personel takip programı ile birlikte işletmelerde oldukça sık olarak tercih edilirler. Satışa sunmuş olduğumuz Magic Pass parmak izi okuyucu Türkiye distribütörü olduğumuz için fiyat olarak oldukça uygundur. Magic Pass parmak izi okuyucuların kullanıcı kayıt kapasiteleri 1000 ile 100000 arasında değişiklik göstermektedir. Kullanacak olduğunuz alandaki kişi sayısına gör ihtiyacınız olan kayıt kapasitesine sahip olanı kullanabilirsiniz. Bu cihazların kullanımları ve kurulumları çok basittir. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı kolayca cihazları kullanmaya başlayabilir.

Parmak izi okuyucular ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik vermek gerekmektedir. Turnikelere tetik vermek için öncelikle parmak izi okuyucunun turnikenin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da parmak izi tanımlı olan kişi parmağını okutarak cihazın turnikeye tetik vermesini sağlayabilmektedir. Böylece hem geçiş kısıtlaması hem de geçiş güvenliği aynı anda elde edilmiş olacaktır. Bazı parmak izi okuyucularda aynı zamanda dahili batarya özelliği de bulunmaktadır. Dahili batarya özelliği sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda cihaz çalışmasına kolaylıkla devam edebilir.

Parmak izi okuyuculara isterseniz on adet parmağınızı da tanıtabilirsiniz. Böylece normalde geçiş yaptığınız parmağınızda kesik, çizik ya da tahriş olma gibi bir durum söz konusu ise tanımlı olan diğer parmaklardan birini okutarak kolayca geçiş yapabilirsiniz. Magic Pass parmak izi okuyucu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz!