Kapı Dedektör

Kapı dedektör sistemi sayesinde daha rahat güvenli geçişleri sağlamak için sizde geç kalmadan kapı dedektörü sayesinde güvenli geçişleri sağlayan sisteme sahip olun. Kapı dedektör girişlerde geçişlerinde hangi tür malzemenin girişlerini engellemek ve uyarmak için bu sistem sayesinde daha rahat geçişleri sağlamaktadır. Kapıda geçerken geçiş sayısını göstererek ve seviyelerini de görmemizi sağlamaktadır. Kapı dedektöründen geçerken dedektör sinyal vererek üzerinde bulunan izinsiz malzemelerin geçişlerini uyararak sinyal verir ve geçiş sistemi sırasında uyarır ve sinyal vererek geçişlerin daha üst düzeyde kontrolü bir şekilde geçişleri sağlamaktadır. Kapı dedektör seviyeler arası geçiş yaparak geçmesini istenilen malzeme türüne göre hassasiyet ayarları yapılarak ona göre geçişlerde genel olarak kontrolleri sağlamaktadır. Kapı dedektörü sayesinde genel olarak daha güvenli geçişleri sağlayabilirsiniz. Kapı dedektör hassasiyeti de ayarlanabilmektedir. Bu hassasiyet sayesinde kemer tokası, madeni para gibi eşyaların dedektörün alarmını çaldırmasını engelleyebileceksiniz. Kapı dedektör, zone bölgeleri ile çalışmaktadır. Bu bölgeler metalin nerede olduğunu kolayca tespit etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca metal eşya tespit edildiğinde ışıklı uyarının yanı sıra sesli uyarılar da verildiği için kapı dedektörü kullanmak çok basit olacaktır. Kurmak için sadece 10 dakika gibi kısa bir süre gerekmektedir. Kapı dedektör ile artık siz de güvende olun!

secuda-kapi-tipi-metal-ust-arama-dedektoru-bigger           arac-alti-arama-aynasi-bigger           secuda-sec-600-kapi-tipi-metal-ust-arama-dedektor-bigger            secuda-sec-100-kapi-tipi-metal-ust-arama-dedektoru-bigger

Kapı dedektörü sayesinde daha güvenli geçişleri sağlayın

Kapı dedektörleri genel olarak daha düzenli ve daha rahat geçişleri sağlamak için kapı dedektörü sayesinde güvenli geçişleri sağlamaktadır. Kapı dedektörleri genel olarak bina giriş çıkışlarında kullanılmaktadır. LED ışıkları sayesinde geçişleri üst bölgede bulluna kısımlarda mevcut olarak geçiş adet olarak görünmektedir ve LED ışıkları sayesinde seviyeleri de görünmektedir. Havaalanları, kamu kurum ve kuruluş binaları, askeri tesisler, emniyet müdürlükleri, karakollar, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, belediye binaları, valilik ve kaymakamlık binaları, üniversiteler gibi sıralayabiliriz. Kapı dedektörleri toplum dilinde x-ray cihazı diye bilinse de, x-ray cihazları daha çok kapalı bavul, bagaj, çanta vb. Gibi ürünlerin içinde cisim arama taraması diyebiliriz. Türkiye’deki tek distribütörü firmamız perkotek tarafından. Kapı dedektörlerini dağıtıcı avantajı ile uygun fiyatlara satın alabileceğiniz gibi daha güvenli geçişleri sağlamak için sizde geç kalmayın sizde hemen kapı dedektör sahibi olun.